• English
    • German

Our Team

Our team consist out of some 250 colleagues, all of whom use their own specialism to give substance to vb&t’s services. By working together, they help our customers; each in their own way on the basis of their own strength and authenticity. This goes to show that we believe in the power of the individual and of the team.  We believe in doing things together: with colleagues, partners and you.

Alexander van Tilburg
Commercieel medewerker Verhuur

alexander@vbtverhuurmakelaars.nl

Alexander van Tilburg
Commercieel medewerker Verhuur

Alicia Holm
Commercieel medewerker binnendienst

alicia@vbtverhuurmakelaars.nl

Alicia Holm
Commercieel medewerker binnendienst

Andy Verhoeven
VvE manager

a.verhoeven@vbtgroep.nl

Andy Verhoeven
VvE manager


Angelique Basten
Trainee Makelaar

angelique@eravbtmakelaars.nl

Angelique Basten
Trainee Makelaar


Anita Vaags – Bank
VvE manager

a.vaags@vbtgroep.nl

Anita Vaags – Bank
VvE manager


Anne-Will Haerkens
VvE manager

a.w.haerkens@vbtgroep.nl

Anne-Will Haerkens
VvE manager


Anneke Jongenelen – Janssen
Commercieel medewerker Binnendienst

anneke@vbtverhuurmakelaars.nl

Anneke Jongenelen – Janssen
Commercieel medewerker Binnendienst


Annemieke Voets
Commercieel medewerker Verhuur

annemieke@vbtverhuurmakelaars.nl

Annemieke Voets
Commercieel medewerker Verhuur


Anton van Rooijen
Teamleider VvE Diensten

a.van.rooijen@vbtgroep.nl

Anton van Rooijen
Teamleider VvE Diensten


Arthur Botman
Projectmanager

a.botman@vbtgroep.nl

Arthur Botman
Directeur Projectmanagement


Aubry de Graaf
K-RMT makelaar

aubry@eravbtmakelaars.nl

Aubry de Graaf
Woninginspecteur


Bart Baltussen
Accountmanager

b.baltussen@vbtgroep.nl

Bart Baltussen
Accountmanager


Bram Bouten
Technisch Manager VvE

b.bouten@vbtgroep.nl

Bram Bouten
Technisch Manager VvE


Bregje Visser
K-RMT nieuwbouw makelaar

bregje@eravbtmakelaars.nl

Bregje Visser
K-RMT nieuwbouw makelaar


Carel Kortekaas
Woninginspecteur

c.kortekaas@vbtgroep.nl

Carel Kortekaas
Woninginspecteur


Casper Combee
Technisch Manager

c.combee@vbtgroep.nl

Casper Combee
Technisch Manager


Chris Vugts
Manager Brandveiligheid

c.vugts@vbtgroep.nl

Chris Vugts
Manager Brandveiligheid


Christel Nooijen-van Lierop
Directie-assistente

christel@eravbtmakelaars.nl

Christel Nooijen-van Lierop
Directie-assistente


Danielle van der Kammen
Commercieel medewerker Verhuur

d.vanderkammen@zeilstra-vgm.nl

Danielle van der Kammen
Commercieel medewerker Verhuur


Danny Maussen
Teamleider VvE Diensten

d.maussen@vbtgroep.nl

Danny Maussen
VvE manager


Desiree Veron – van Corler
Receptioniste

d.veron@vbtgroep.nl

Desiree Veron – van Corler
Receptioniste


Dian van de Looij
Commercieel medewerker binnendienst

dian@vbtverhuurmakelaars.nl

Dian van de Looij
Commercieel medewerker binnendienst


Diana van Bergen-Kuijpers
Accountmanager

d.v.bergen@vbtgroep.nl

Diana van Bergen-Kuijpers
Accountmanager


Edith Elberts
Teamleider VvE Diensten

e.elberts@vbtgroep.nl

Edith Elberts
Teamleider VvE Diensten


Ellen van Engelen
Hoofd secretariaat

e.van.engelen@vbtgroep.nl

Ellen van Engelen
Manager Huurder Service Centrum


Emiel Spee
Technisch manager

e.spee@vbtgroep.nl

Emiel Spee
Technisch manager


Eric Prevoo
Directeur Vastgoedmanagement

e.prevoo@vbtgroep.nl

Eric Prevoo
Directeur Vastgoedmanagement


Erik Hermsen
Teamleider VvE Diensten

e.hermsen@vbtgroep.nl

Erik Hermsen
Teamleider VvE Diensten


Erik Reinders
NVM makelaar

erik@eravbtmakelaars.nl

Erik Reinders
NVM makelaar


Els Corstens
Commercieel medewerker Binnendienst

els@vbtverhuurmakelaars.nl

Els Corstens
Commercieel medewerker Binnendienst


Esther Homan
Junior Accountmanager

e.homan@vbtgroep.nl

Esther Homan
Junior Accountmanager


Esther Niehot
Hospitality Manager Den Bosch

esther@eravbtmakelaars.nl

Esther Niehot
Hospitality Manager Den Bosch


Fanny Stadhouders-Verhoeven
Receptioniste

f.stadhouders@vbtgroep.nl

Fanny Stadhouders-Verhoeven
Receptioniste


Femke de Laat
NVM makelaar / Nieuwbouwmakelaar

femke@eravbtmakelaars.nl

Femke de Laat
NVM makelaar / Nieuwbouwmakelaar


Frank van de Kam
Algemeen Directeur vb&t

f.van.de.kam@vbtgroep.nl

Frank van de Kam
Algemeen Directeur vb&t


Frank Vullings Lenssen
Technisch manager

f.vullingslenssen@vbtgroep.nl

Frank Vullings Lenssen
Technisch Manager VvE


Fred Boekhorst
Directeur Projectmanagement

f.boekhorst@vbtgroep.nl

Fred Boekhorst
Directeur Projectmanagement


Frieda van Ginkel
Facilitair Manager

F.van.Ginkel@vbtgroep.nl

Frieda van Ginkel
Facilitair Manager


Gea Vrijsen-van der Weerd
VvE manager

g.vrijsen@vbtgroep.nl

Gea Vrijsen-van der Weerd
VvE manager


Guido Demandt
VvE manager

g.demandt@vbtgroep.nl

Guido Demandt
VvE manager


Hans De Louw
Functioneel- en Applicatiebeheerder

h.de.louw@vbtgroep.nl

Hans de Louw
Functioneel- en Applicatiebeheerder


Hans van de Ven
Directeur VvE Diensten

h.van.de.ven@vbtgroep.nl

Hans van de Ven
Directeur VvE Diensten


Harry van Helden
Technisch manager

h.van.helden@vbtgroep.nl

Harry van Helden
Technisch manager


Helga Verschuuren
K-RMT makelaar

helga@eravbtmakelaars.nl

Helga Verschuuren
K-RMT makelaar


Herman Hoftiezer
VvE manager

h.hoftiezer@vbtgroep.nl

Herman Hoftiezer
VvE manager


Herman Schlepers
VvE manager

h.=schlepers@vbtgroep.nl

Herman Schlepers
VvE manager


Ilse Jousma
VvE manager

i.jousma@vbtgroep.nl

Ilse Jousma
VvE manager


Inge Lewandowski
Vastgoedadviseur nieuwbouw

inge@eravbtmakelaars.nl

Inge Lewandowski
Vastgoedadviseur nieuwbouw


Ingeborg Maass
VvE Manager

i.maass@vbtgroep.nl

Ingeborg Maass
VvE Manager


Ingeborg Vermeer-van der Laan
Accountmanager

i.vermeer@vbtgroep.nl

Ingeborg Vermeer-van der Laan
Accountmanager


Inkie Weijman
VvE manager

i.weijman@vbtgroep.nl

Inkie Weijman
VvE manager


Irma Vergeer
Manager Verhuur

irma@vbtverhuurmakelaars.nl

Irma Vergeer
Manager Verhuur


Jack van Schoonneveldt
Directeur Brandveiligheid

j.van.schoonneveldt@vbtgroep.nl

Jack van Schoonneveldt
Directeur Brandveiligheid


Jan Jeroen Kreuzen
VvE manager

j.kreuzen@vbtgroep.nl

Jan Jeroen Kreuzen
VvE manager


Jan Thoonen
Teamleider verzekeringen

j.thoonen@vbtgroep.nl

Jan Thoonen
Teamleider verzekeringen


Jan van den Heuvel
Technisch manager

j.van.den.heuvel@vbtgroep.nl

Jan van den Heuvel
Technisch manager


Jan van Erp
Commercieel medewerker binnendienst

jan@vbtverhuurmakelaars.nl

Jan van Erp
Commercieel medewerker binnendienst


Janneke Aben
VvE manager

j.aben@vbtgroep.nl

Janneke Aben
VvE manager


Jarmil Hermans
Junior Technisch Manager

j.hermans@vbtgroep.nl

Jarmil Hermans
Junior Technisch Manager


Jean Michel van Meersbergen
K-RMT makelaar

jeanmichel@eravbtmakelaars.nl

Jean Michel van Meersbergen
K-RMT makelaar


Jean-Paul Rouwette
Algemeen Directeur vb&t

j.p.rouwette@vbtgroep.nl

Jean-Paul Rouwette
Algemeen Directeur vb&t


Jeroen Dirven
Technisch Manager

j.dirven@vbtgroep.nl

Jeroen Dirven
Technisch Manager


Jeroen Strijthagen
Commercieel medewerker Verhuur

jeroen@vbtverhuurmakelaars.nl

Jeroen Strijthagen
Commercieel medewerker Verhuur


Jerry Elkhuizen
Technisch Manager

j.elkhuizen@vbtgroep.nl

Jerry Elkhuizen
Technisch Manager


Jessica Schilderink
VvE manager

j.schilderink@vbtgroep.nl

Jessica Schilderink
VvE manager


Joep Goethart
Projectleider VvE Diensten

j.goethart@vbtgroep.nl

Joep Goethart
Projectleider VvE Diensten


Joery Driessen
Hospitality Manager Eindhoven

joery@eravbtmakelaars.nl

Joery Driessen
VvE Manager


Johan Lokhorst
Trainee makelaar

johan@eravbtmakelaars.nl

Johan Lokhorst
Trainee makelaar


John van Winden
Manager back office

j.van.winden@vbtgroep.nl

John van Winden
Manager back office


Jolein van Arkel
VvE manager

j.van.arkel@vbtgroep.nl

Jolein van Arkel
VvE manager


Joost Driehuizen
Directeur VvE Diensten

j.driehuizen@vbtgroep.nl

Joost Driehuizen
Directeur VvE Diensten


Jordy Smit
VvE manager

j.smit@vbtgroep.nl

Jordy Smit
VvE manager


Jorge Ackermans
Technisch manager

j.ackermans@vbtgroep.nl

Jorge Ackermans
Technisch Manager VvE


Jos Latijnhouwers
Adviseur Brandveiligheid

j.latijnhouwers@vbtgroep.nl

Jos Latijnhouwers
Adviseur Brandveiligheid


Jos Raaijmakers
Administratief medewerker

j.raaijmakers@vbtgroep.nl

Jos Raaijmakers
Administratief medewerker


Karima Darrazi
Commercieel medewerker verhuur

Karima@vbtverhuurmakelaars.nl

Karima Darrazi
Commercieel medewerker Verhuur


Karlijn Kraan
Vastgoedadviseur

karlijn@eravbtmakelaars.nl

Karlijn Kraan
Vastgoedadviseur


Kayleigh Bandsma
Junior projectleider

k.bandsma@vbtgroep.nl

Kayleigh Bandsma
Junior projectleider


Kim Beumers
VvE manager

k.beumers@vbtgroep.nl

Kim Beumers
VvE manager


Kitty van Breukelen
VvE manager

k.van.breukelen@vbtgroep.nl

Kitty van Breukelen
VvE manager


Koen Bergmans
Financieel manager VvE diensten

k.bergmans@vbtgroep.nl

Koen Bergmans
Financieel manager VvE diensten


Lara van Schijndel
HR medewerker

l.van.schijndel@vbtgroep.nl

Lara van Schijndel
HR medewerker


Laurie Doreleijers – Willems
K-RMT makelaar

laurie@eravbtmakelaars.nl

Laurie Doreleijers – Willems
K-RMT makelaar


Laurien Slaats
Marketing & communicatie adviseur

laurien@eravbtmakelaars.nl

Laurien Slaats
Marketing & communicatie adviseur


Leo van Deventer
Technisch manager

l.van.deventer@vbtgroep.nl

Leo van Deventer
Technisch Manager VvE


Liesbeth Mallens-Mathijssen
Senior financieel administratief medewerker

l.mallens@vbtgroep.nl

Liesbeth Mallens-Mathijssen
Senior financieel administratief medewerker


Linda Martens
A-RMT makelaar i.o.

linda@eravbtmakelaars.nl

Linda Martens
A-RMT makelaar i.o.


Linda van Es
Commercieel medewerker binnendienst

linda@vbtverhuurmakelaars.nl

Linda van Es
Commercieel medewerker binnendienst


Lisanne Klijn
Coördinator opstart en overname

l.klijn@vbtgroep.nl

Lisanne Klijn
Coördinator opstart en overname


Loesje Peeters
Commercieel medewerker binnendienst

loesje@vbtverhuurmakelaars.nl

Loesje Peeters
Commercieel medewerker binnendienst


Luc Verhoeven
VvE manager

l.verhoeven@vbtgroep.nl

Luc Verhoeven
VvE manager


Maaike Nieuwenhuis
VvE manager

m.nieuwenhuis@vbtgroep.nl

Maaike Nieuwenhuis
VvE manager


Marcel de Bree
Technisch manager

m.de.bree@vbtgroep.nl

Marcel de Bree
Technisch Manager VvE


Marcel ten Brinke
Teamleider Financiële Administratie

m.ten.brinke@vbtgroep.nl

Marcel ten Brinke
Teamleider Financiële Administratie


Marcel Veron
Financieel Directeur

m.veron@vbtgroep.nl

Marcel Veron
Financieel Directeur


Margot Bertels
Commercieel medewerkster nieuwbouw

margot@eravbtmakelaars.nl

Margot Bertels
Commercieel medewerkster nieuwbouw


Marian van Ballegooijen
Woninginspecteur

m.van.ballegooijen@vbtgroep.nl

Marian van Ballegooijen
Woninginspecteur


Marieta Blommers
Woninginspecteur

m.blommers@vbtgroep.nl

Marieta Blommers
Woninginspecteur


Marijn van Leeuwen
Junior technisch manager

m.van.leeuwen@vbtgroep.nl

Marijn van Leeuwen
Junior technisch manager


Marita Geerden-Giesbers
Receptioniste

m.geerden@vbtgroep.nl

Marita Geerden-Giesbers
Receptioniste


Marjan van Hirtum
Directiesecretaresse

m.van.hirtum@vbtgroep.nl

Marjan van Hirtum
Directiesecretaresse


Marjo Kreuwels
Commercieel medewerker binnendienst

marjo@vbtverhuurmakelaars.nl

Marjo Kreuwels
Commercieel medewerker binnendienst


Mark van Loon
Technisch manager

mvanloon@vbtgroep.nl

Mark van Loon
Technisch manager


Marlous van der Want
Servicemanager

m.van.der.want@vbtgroep.nl

Marlous van der Want
Servicemanager


Marly Duis
Accountmanager

m.duis@vbtgroep.nl

Marly Duis
Accountmanager


Martijn Kusters
Projectleider

m.kusters@vbtgroep.nl

Martijn Kusters
Projectleider


Maud Groot
Woninginspecteur

m.groot@vbtgroep.nl

Maud Groot
Woninginspecteur


Merel Schuring
VvE Manager

m.schuring@vbtgroep.nl

Merel Schuring
VvE Manager


Melanie Bartels
Commercieel medewerker binnendienst

m.bartels@vbtgroep.nl

Melanie Bartels
Commercieel medewerker binnendienst


Melvin Loohuis
Woninginspecteur

m.loohuis@vbtgroep.nl

Melvin Loohuis
Woninginspecteur


Michael Weber
VvE manager

m.weber@vbtgroep.nl

Michael Weber
VvE manager


Michel Hogeling
VvE manager

m.hogeling@vbtgroep.nl

Michel Hogeling
Teamleider VvE Diensten


Mirella Detz
Servicemanager

m.detz@vbtgroep.nl

Mirella Detz
Servicemanager


Nathalie Daanen
Servicemanager

n.daanen@vbtgroep.nl

Nathalie Daanen
Servicemanager


Niels de Groot
VvE manager

n.de.groot@vbtgroep.nl

Niels de Groot
VvE manager


Nikki Plattel – Helmer
VvE Manager

n.helmer@vbtgroep.nl

Nikki Plattel – Helmer
VvE Manager


Patricia Defaux
Commercieel medewerker Verhuur

patricia@vbtverhuurmakelaars.nl

Patricia Defaux
K-RMT Makelaar


Patricia Goudswaard
Directeur / NVM makelaar

patricia@eravbtmakelaars.nl

Patricia Goudswaard
Directeur / NVM makelaar


Patrick Groen
Technisch Manager

p.groen@vbtgroep.nl

Patrick Groen
Technisch Manager


Peter de Kok
NVM makelaar

peterdekok@eravbtmakelaars.nl

Peter de Kok
NVM makelaar


Peter Hoogervorst
Adviseur Brandveiligheid

p.hoogervorst@vbtgroep.nl

Peter Hoogervorst
Adviseur Brandveiligheid


Pierre Koreneef
Technisch manager

p.koreneef@vbtgroep.nl

Pierre Koreneef
Technisch Manager VvE


Pieter Baams
VvE manager

p.baams@vbtgroep.nl

Pieter Baams
VvE manager


Pim Jansen
Technisch manager

p.jansen@vbtgroep.nl

Pim Jansen
Technisch manager


Pim van der Hoop
VvE manager

p.van.der.hoop@vbtgroep.nl

Pim van der Hoop
VvE manager


Ralph van der Steen
Finance & IT Controller

r.van.der.steen@vbtgroep.nl

Ralph van der Steen
Finance & IT Controller


Regina van Elst
HR manager

r.van.elst@vbtgroep.nl

Regina van Elst
HR manager


Remco Schrijver
VvE manager

r.schrijver@vbtgroep.nl

Remco Schrijver
Technisch Manager VvE


René Buitenweg
Technisch Manager

r.buitenweg@vbtgroep.nl

René Buitenweg
Technisch Manager


Richard Adrians
Senior projectleider

r.adrians@vbtgroep.nl

Richard Adrians
Senior projectleider


Rik Aussems
Junior accountmanager

r.aussems@vbtgroep.nl

Rik Aussems
Junior accountmanager


Robert de Vos
VvE manager

r.de.vos@vbtgroep.nl

Robert de Vos
VvE manager


Roberto Frederiks
Teamleider Financiële Administratie

r.frederiks@vbtgroep.nl

Roberto Frederiks
Teamleider Financiële Administratie


Robrecht Schoufs
Junior Accountmanager

r.schoufs@vbtgroep.nl

Robrecht Schoufs
Junior Accountmanager


Ron Ramakers
Technisch manager

r.ramakers@vbtgroep.nl

Ron Ramakers
Technisch manager


Ronald Peeters
Adviseur Brandveiligheid

r.peeters@vbtgroep.nl

Ronald Peeters
Adviseur Brandveiligheid


Ruben Stapelbroek
Teamleider VvE Diensten

r.stapelbroek@vbtgroep.nl

Ruben Stapelbroek
Teamleider VvE Diensten


Ruud Verheijen
Adviseur techniek en duurzaamheid

r.verheijen@vbtgroep.nl

Ruud Verheijen
Adviseur techniek en duurzaamheid


Rudy Welbergen
NVM makelaar

rudy@eravbtmakelaars.nl

Rudy Welbergen
NVM makelaar


Safae Kallita
Trainee commercieel medewerker verhuur

s.kallita@vbtgroep.nl

Safae Kallita
Trainee commercieel medewerker verhuur


Sander Scheepers
Projectmanager

s.scheepers@vbtgroep.nl

Sander Scheepers
Directeur Projectmanagement


Sanne Feron
VvE manager

s.feron@vbtgroep.nl

Sanne Feron
VvE manager


Saskia Liebregts
Hospitality Manager Eindhoven

saskia@eravbtmakelaars.nl

Saskia Liebregts
Hospitality Manager Eindhoven


Sebastiaan van Hoegee
Commercieel medewerker verhuur

sebastiaan@vbtverhuurmakelaars.nl

Sebastiaan van Hoegee
Commercieel medewerker verhuur


Servie van Eijck
Accountmanager

s.van.eijck@vbtgroep.nl

Servie van Eijck
Accountmanager


Soma Esmailzadeh
Woninginspecteur

s.esmailzadeh@vbtgroep.nl

Soma Esmailzadeh
Woninginspecteur


Stefan Pater
Teamleider VvE Diensten

s.pater@vbtgroep.nl

Stefan Pater
Teamleider VvE Diensten


Susan van den Berg
Commercieel medewerker verhuur

s.vandenberg@zeilstra-vgm.nl

Susan van den Berg
Commercieel medewerker Verhuur


Tanja Storms
VvE manager

t.storms@vbtgroep.nl

Tanja Storms
VvE manager


Thom van Rooij
Technisch Manager

t.van.rooij@vbtgroep.nl

Thom van Rooij
Technisch Manager


Tijmen Graumans
Junior projectleider

t.graumans@vbtgroep.nl

Tijmen Graumans
Junior projectleider


Timo van de Ven
VvE manager

t.van.de.ven@vbtgroep.nl

Timo van de Ven
VvE manager


Tom Jurrius
Commercieel medewerker Verhuur

tom@vbtverhuurmakelaars.nl

Tom Jurrius
Commercieel medewerker Verhuur


Tinka Brandjes
Accountmanager

t.brandjes@vbtgroep.nl

Tinka Brandjes
Accountmanager


Tuur Verouden
Accountmanager

t.verouden@vbtgroep.nl

Tuur Verouden
Accountmanager


Valery Haagmans
Woninginspecteur

v.haagmans@vbtgroep.nl

Valery Haagmans
Woninginspecteur


Wendy van Schijndel
Commercieel medewerker Verhuur

wendy@vbtverhuurmakelaars.nl

Wendy van Schijndel
Commercieel medewerker Verhuur